filmy na DVD - dětské pohádky - animované - nejlepší české filmy a komedie i černobílé - dobrodružné historické akční rodinné a romantické filmy - kolekce filmů na DVD - eshop dvd.kup-si.cz

  • POMSTA dvd
    POMSTA dvd

POMSTA dvd

Kód zboží: PLASTOVÝ BOX

film komedie thriller

  • Cena:98,00 Kč
  • Původní cena:99,00 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

POMSTA dvd

Helen Mirren  Katie Holmes  Jeffrey Tambor
POMSTA
Film od tvůrcí hitů Vřískot!
 

Učitelka Tingleová dlouho vládla celé škole - elítostně, neúnavně, bez pardonů. Letos se tři studenti rozhodli dát lekci jí, ale věci se jim vymkly kontrole a teď mají 48 hodin, aby se dostali z neřešitelné situace!
Seznamte se s paní učitelkou Tingleovou, postrachem všech studentů. Nikdy není spokojená, řídí se nemilosrdně svými vlastními pravidly, které otřásají sebevědomím i těch nejlepších studentů. Asi všichni měli jednou takovou učitelku, ale nikdo nenašel odvahu postavit se jí až doteď.
Jenže akce neprobíhá tak, jak by měla a tři studenti se tak zamotali do souboje s rozzuřenou školní šelmou. Jisté je jedno: jediným způsobem jak zvítězit, je použít pro ní její vlastní zbraně!

Režie: Kevin Williamson
Hrají:
Helen Mirren, Katie Holmes, Jeffrey Tambor, Barry Watson, Marisa Coughlan, Liz Stauber, Michael McKean, Molly Ringwald, Vivica A. Fox, Lesley Ann Warren, Robert Gant, Brian Klugman, Cherie Johnson

Formát: 16:9
Zvuk: ENG 2.0, CZ 5.1
Dabing: CZ 5.1
Titulky: CZ
Bonus: výběr scén, trailery
Čas: 91 min.

 

DVD film.kup-si.cz