filmy na DVD - dětské pohádky - animované - nejlepší české filmy a komedie i černobílé - dobrodružné historické akční rodinné a romantické filmy - kolekce filmů na DVD - eshop dvd.kup-si.cz

  • Gung Ho!: Ofenzíva v Pacifiku DVD
    Gung Ho!: Ofenzíva v Pacifiku DVD

Gung Ho!: Ofenzíva v Pacifiku DVD

Kód zboží: papírová pošetka

Gung Ho!: Ofenzíva v Pacifiku DVD válečný film

  • Cena:45,00 Kč
  • Původní cena:45,00 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Gung Ho!: Ofenzíva v Pacifiku DVD

„Bojovat v harmonii“, tak zní překlad čínského výrazu „Gung Ho!“, který si jako motto zvolila americká jednotka válčící o tichomořský ostrov Makin. Japonský útok na Pearl Harbor je už téměř rok minulostí a válka v Tichomoří graduje každým dnem. Souboje na Guadalcanalu a Nové Guinei střídá snaha Američanů o vylodění na Gilbertových ostrovech, jejichž součástí je také atol Makin. Právě sem směřuje malý úderný oddíl americké námořní pěchoty, který má ostrov prozkoumat a připravit k vylodění. Úkol je sice splněn, ale Japoncům se v době amerických příprav na invazi podaří zmobilizovat síly. Vybudují na souostroví nedobytný obranný systém a připraví vyloďujícím se vojákům pekelné přivítání.

Gung Ho!, USA
Hrají: Robert Mitchum, Randolph Scott, Alan Curtis, Noah Beery Jr., Sam Levene, David Bruce, Richard Lane, Walter Sande.
Scénář: Lucien Hubbard.
Režie: Ray Enright

Obraz: ČERNOBÍLÝ 4:3
Zvuk: český DD 2.0, anglický DD 2.0
Stopáž: 87 minut
Titulky: české
Bonusy: fotogalerie, z naší nabídky
USA 1943

DVD film.kup-si.cz

Naposledy přidáno

SHREK TŘETÍ dvd 3

Cena: 98,00 Kč

SHREK dvd 2

Cena: 98,00 Kč