filmy na DVD - dětské pohádky - animované - nejlepší české filmy a komedie i černobílé - dobrodružné historické akční rodinné a romantické filmy - kolekce filmů na DVD - eshop dvd.kup-si.cz

  • co je, Andy? DVD disk 8
    co je, Andy? DVD disk 8

co je, Andy? DVD disk 8

Kód zboží: papírová pošetka

dětský animovaný TV seriál

  • Cena:38,00 Kč
  • Původní cena:49,00 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

co je, Andy? DVD disk 8


co je, Andy?

 

DISK 8

INSPIRACE PRO ZAČÍNAJÍCÍ I POKROČILÉ PUBERŤÁKY

Kanaďané, jak všichni víme, mají zvláštní smysl pro humor. Kanadský puberťák Andy Larkin má ze všeho nejraději vypečenou zábavu, kterou také důkladně a s nadšením vymýšlí. Je to opravdový nadšenec, a veškerý svůj čas a energii věnuje právě žertům, což občas dohání jeho sousedy, kantory a náhodné oběti k zoufalství. Kdo dokáže přeměnit nudný večírek v opravdovou show, z místního hezouna a nafoukance udělat blbečka, a ještě se stihne zakoukat do krasavice Lory? No přece Andy!

EPIZODY:

24: ODMASKOVANÝ ZÁPASNÍK
Tentokrát to Andymu trochu přerostlo přes hlavu – pozval do školy hvězdný tým zápasníků, kteří zde čekali důstojného soupeře. Do školního turnaje se však nikdo nepřihlásil, a tak musí Andy sám zachraňovat situaci.

25: VELKÉ AMERICKÉ ZAVÍRÁNÍ
Ten trik se školními dveřmi byl docela povedený. Rozhodně to způsobilo pěkný zmatek, když Andy obrátil jejich zámek tak, aby ten, kdo odemyká, dveře v podstatě zamkl na dva západy.

26: TEEN DREAM BOATS
Každé městečko má svoji vyhlášenou specialitu. V East Gacklu je to Festival rychlokvašených okurek. Letos se do soutěže přihlásil i Andy... To zas bude mela!

Zvuk 2.0: česky, anglicky
Obraz: 4:3
Délka: 3 x 21 minut

 

DVD film.kup-si.cz

Naposledy přidáno

SHREK TŘETÍ dvd 3

Cena: 98,00 Kč

SHREK dvd 2

Cena: 98,00 Kč