filmy na DVD - dětské vánoční pohádky a koledy - animované filmy - české filmy a komedie i černobílé - dobrodružné historické akční rodinné a romantické filmy - kolekce filmů na DVD - eshop dvd.kup-si.cz

  • co je, Andy? DVD disk 7
    co je, Andy? DVD disk 7

co je, Andy? DVD disk 7

Kód zboží: papírová pošetka

dětský animovaný TV seriál

  • Cena:38,00 Kč
  • Původní cena:49,00 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

co je, Andy? DVD disk 7


co je, Andy?

 

DISK 7

INSPIRACE PRO ZAČÍNAJÍCÍ I POKROČILÉ PUBERŤÁKY

Kanaďané, jak všichni víme, mají zvláštní smysl pro humor. Kanadský puberťák Andy Larkin má ze všeho nejraději vypečenou zábavu, kterou také důkladně a s nadšením vymýšlí. Je to opravdový nadšenec, a veškerý svůj čas a energii věnuje právě žertům, což občas dohání jeho sousedy, kantory a náhodné oběti k zoufalství. Kdo dokáže přeměnit nudný večírek v opravdovou show, z místního hezouna a nafoukance udělat blbečka, a ještě se stihne zakoukat do krasavice Lory? No přece Andy!

EPIZODY:

21: POHROZTE DÍTĚTI
Nikdo netuší, jak to Andy dokázal, ale podařilo se mu přesvědčit obyvatele města, že by byl rozhodně tím nejlepším starostou. Slovo dalo slovo, a on se na zkušební týden ujímá úřadu.

22: PROSAĎ TO
Původně to vypadalo na dost nudný večírek, jenže pak to vzal do ruky Andy. Společně s Dannym se převlékli za tučňáky, a hned bylo o zábavu postaráno.

23: PŘEVTIPKOVÁNO
Obyvatelé East Gacklu aby dnes raději nevycházeli do ulic – Andy a Jen totiž uzavřeli sázku, komu se během dne podaří napálit více lidí.

 

Zvuk 2.0: česky, anglicky
Obraz: 4:3
Délka: 3 x 21 minut

 

DVD film.kup-si.cz

Naposledy přidáno