filmy na DVD - dětské pohádky - animované - nejlepší české filmy a komedie i černobílé - dobrodružné historické akční rodinné a romantické filmy - kolekce filmů na DVD - eshop dvd.kup-si.cz

  • VELKÝ RISK + 100 000 dolarů NA SLUNCI dvd
    VELKÝ RISK + 100 000 dolarů NA SLUNCI dvd

VELKÝ RISK + 100 000 dolarů NA SLUNCI dvd edice BELMONDO

Kód zboží: pošetka

2 filmy komedie na DVD

  • Cena:58,00 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

VELKÝ RISK + 100 000 dolarů NA SLUNCI dvd edice BELMONDO

VELKÝ RISK + 100 000 dolarů NA SLUNCI
Dva filmy na jednom DVD

 

JEAN-PAUL BELMONDO  LINO VENTURA  SANDRA MILO  MARCEL DALIO
VELKÝ RISK

Napínavý, odhodlaný, tak nepochybný v každém gestu, že si přejete, aby všechny gangsterky byly tak skvělé jako tahle. Je kombinaci osudovosti, střídmosti, svěžesti a malých úžasných překvapení, která objevujete při sledování úpadku bankovního lupiče na útěku. Sešlý vysloužilý zloděj (Lino Ventura) a mladík, který je mu k ruce (Jean-Paul Belmondo) - dva hlavní charaktery filmu, který je skrytým pokladem francouzské kinematografie. Ve své době tento film unikl zájmu diváků, tentokrát byste ušák příležitost neměli zmeškat!

JEAN-PAUL BELMONDO  LINO VENTURA  BERNARD BLIER  GERT FRÖBE
100 000 dolarů NA SLUNCI

Castigliano vede spediční společnost na samém okraji pouště v jižním Maroku.Najme nového řidiče k přepravě tajného nákladu v hodnotě 100 000 dolarů. Rocco (Jean-Paul Belmondo] se o plánu dozví, řidiče obelstí a uprchne i s kořistí. Castigliano nabídne nejlepšímu šoférovi své společností (Lino Ventura) velkou odměnu, pokud se mu podaří ukradený nakládák získat zpět. Jeho cesta vede přes marocké pohoří Atlasu, svělem, kde se nikdo neptá na víc, než potřebuje vědět. Honička začíná! 

 

DVD film.kup-si.cz

Naposledy přidáno