filmy na DVD - dětské pohádky - animované - nejlepší české filmy a komedie i černobílé - dobrodružné historické akční rodinné a romantické filmy - kolekce filmů na DVD - eshop dvd.kup-si.cz

Jack Holborn DVD 1 2 3 kolekce 12 dílů

Kód zboží: 3x papírová pošetka

dobrodružný film

  • Cena:147,00 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Jack Holborn DVD 1 2 3 kolekce 12 dílů

Jack Holborn

Dobrodružství malého chlapce na palubě pirátské plachetnice Molly.

1. DVD - díly 1 - 4
Jack Holborn vyrůstá v přístavním městě u pěstounů a je neustále pronásledován vzpomínkami na okamžik před deseti lety, kdy na moři ztratil své rodiče. Pamatuje si, že tu osudnou noc zahlédl loď jménem Okouzlující Molly, proto se chce za každou cenu dostat na její palubu. Není to jen proto, že touží stát se námořníkem, je zároveň přesvědčen, že právě Molly má se ztrátou jeho rodičů mnoho společného. Tajně se dostane na palubu právě v okamžiku, kdy kapitán Molly pirát Sharingham vymýšlí plán, jak se zmocnit lodi Esperance, která se vrací z Indie plně naložená diamanty.

2. DVD - díly 5 - 8
Pirátská plachetnice Molly, maskovaná vlajkou Královského námořnictva, doplula k ostrovu Nautia. Tady chtějí piráti zaútočit na loď Esperance plující do Anglie s diamanty. Tento plán se ale rozhodl překazit soudce Sharingham, dvojče k nerozeznání podobné pirátskému kapitánovi. Oba bratři svedou nelítostný souboj, ve kterém je soudce smrtelně zraněn. Ve snaze se zachránit vymění si pirát se soudcem oblečení a zmizí. Soudce však s Jackovou pomocí přežije, přičemž mladého Holborna ani ve snu nenapadlo, že vlastně pomáhá tomu nepravému. Díky Holbornově odvaze se z potopené Esperance podaří získat truhlu vzácných diamantů.

3. DVD - díly 9 - 12
Soudce Sharingham je během vyčerpávajícího pochodu přes močály unesen obchodníky s otroky. Mladý Holborn a jeho přátelé míří do do Anamoboe ve víře, že tu naleznou loď, která je odveze zpět do Bristolu, a že se jim za diamanty podaří vykoupit Sharinghamovu svobodu. Pro Jacka je to důležité proto, že soudce je typ člověka, který vás neopustí ani v té největší šlamastice, a také z toho důvodu, že jeho dvojče, pirát Sharingham, je jedinou osobou, která může dát Jackovi informace o jeho minulosti. Plán se podařil a Jack se soudcem plují zpět do Bristolu, kde se mezitím pirát Sharingham vydává za svého bratra.

Režie: Sigi Rothemund
Scénář: Justus Pfaue
Hrají: Patrick Bach, Matthias Habich, Monte Markham, Frano Lasic, Terence Cooper, Ljiljana Krstič, Miodrag Krstovič, Stevo Petrovic, Andreas Mannkopff, Heinz Wanitschek, Franz Blauensteiner

12 dílů v celkové délce 5 hodin

 

DVD film.kup-si.cz

Naposledy přidáno

SHREK TŘETÍ dvd 3

Cena: 98,00 Kč

SHREK dvd 2

Cena: 98,00 Kč