filmy na DVD - dětské pohádky - animované - nejlepší české filmy a komedie i černobílé - dobrodružné historické akční rodinné a romantické filmy - kolekce filmů na DVD - eshop dvd.kup-si.cz

  • Hrabě Monte Christo 3. DVD
    Hrabě Monte Christo 3. DVD

Hrabě Monte Christo 3. DVD TV seriál

Kód zboží: pošetka

dobrodružný romantický historický film

  • Cena:48,00 Kč
  • Původní cena:69,00 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Hrabě Monte Christo 3. DVD TV seriál


Hrabě Monte Christo 3


Legendární příběh zmařené lásky a dokonalé pomsty.

Mladého námořníka Edmonda Dantése čeká u rejdařské společnosti skvělá kariéra a jako snoubence krásné Mercedés nepochybně i šťastná budoucnost. Vinou intrik je však odsouzen za velezradu a uvězněn v pevnosti If. Tady se seznámí se stařičkým abbé Fariou, který mu prozradí místo ukrytého pokladu. Po Fariově smrti Edmond uprchne, objeví poklad a vrací se jako boháč s plánem na dokonalou pomstu.

Nové zpracování proslulého románu se soustředí především na Edmondův rafinovaný plán, jak zničit všechny, kteří mu vzali nejlepší léta života. Opět prožijeme krutý osud mladého námořníka i jeho pomstu, která však v tomto případě ničí nejen viníky.

V titulních rolích excelují Gérard Depardieu, Ornella Muti a jejich děti - Guillaum Depardieu a Naike Rivelli, coby mladí snoubenci.

Režie: Josée Dayan
Předloha: Alexandre Dumas starší (kniha)
Hrají:
Gérard Depardieu, Ornella Muti, Jean Rochefort, Pierre Arditi, Julie Depardieu, Florence Darel, Michel Aumont, Héléne Vincent, Constanze Engelbrecht, Jean-Claude Brialy, Inés Sastre, Sergio Rubini, Patrick Bouchitey, Stéphan Guérin-Tillié, Guillaume Depardieu, Naike Rivelli, Stéphane Boucher, Micheline Presle, Roger Dumas, Mattia Sbragia, David Saracino, Christiane Rorato, Albert Delpy, Jean-Christophe Bouvet, Renato Scarpa, Serge Marquand, Annick Alane, Philippe Clay, Frédéric Gorny, Jean-Marc Thibault, Thierry de Peretti

Zvuk: česky, francouzsky
Titulky: české
Obraz: 4:3
Délka: 2x 50 minut

 

DVD film.kup-si.cz

Naposledy přidáno