filmy na DVD - dětské pohádky - animované - nejlepší české filmy a komedie i černobílé - dobrodružné historické akční rodinné a romantické filmy - kolekce filmů na DVD - eshop dvd.kup-si.cz

Dobrodružství mladého Ramsese / Mojžíš DVD

Dobrodružství mladého Ramsese / Mojžíš 2 filmy na DVD

  • Cena:45,00 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Dobrodružství mladého Ramsese / Mojžíš DVD

DOBRODRUŽSTVÍ MLADÉHO RAMSESE
Stal se nejznámějším faraonem Egypta, za jehož dlouhé vlády bylo postaveno několik proslulých chrámů a vybojována řada bitev. Předtím si ale mladý Ramses II. musel projít těžkými zkouškami, které na něj přichystal jeho otec Setchi I., aby se ujistil o chlapcových vladařských schopnostech. Na sotva patnáctiletého Ramsese tak čeká řada úkolů, jejichž zdolání ho v roce 1290 př. n. l. konečně dosadilo na trůn starověkého Egypta.

MOJŽÍŠ
O tom, že se o jedné z nejvýznamnějších postav izraelského národa a Starého zákona dá vyprávět poutavým způsobem, který je srozumitelný také pro děti, se přesvědčíte v tomto animovaném snímku. Mojžíš v něm vede svůj národ z Egypta do „zaslíbené země“ cestou plnou nástrah a umírání. Z měst přes Rudé moře a „hořící“ poušť až do království Moáb – všude musí Mojžíš a jeho národ odvracet jednu hrozbu za druhou, aby nakonec, po dlouhých čtyřech letech, konečně doputovali k vysněnému cíli.

Rames/Moses, Itálie
Scénář: Alessandro Bulath, Tullio Brunone
Režie: Alessandro Bulath, Tullio Brunone

Obraz: BAREVNÝ 1.33:1 (4:3)
Zvuk: český DD 2.0
Stopáž: 33+29 minut
Titulky: žádné
ITÁLIE 2001

DVD film.kup-si.cz