filmy na DVD - dětské pohádky - animované - nejlepší české filmy a komedie i černobílé - dobrodružné historické akční rodinné a romantické filmy - kolekce filmů na DVD - eshop dvd.kup-si.cz

  • ČÁRYFUK dvd 7
    ČÁRYFUK dvd 7

ČÁRYFUK dvd 7

Kód zboží: pošetka

dětský TV seriál

  • Cena:28,00 Kč
  • Původní cena:59,00 Kč
  • Dostupnost: Skladem (1 ks)
Množství:

ČÁRYFUK dvd 7

ČÁRYFUK
 

7. DISK - 3 EPIZODY

19. EPIZODA
Za Lordem Collingfordem a jeho manželkou přijede namyšlený Jack Victor z realitní kanceláře, který by rád koupil jejich pozemky, aby zde stavěl obytnou zónu a nákupní centrum. Venku se však setkává s Čáryfukem, který se ho snaží přesvědčit, že černá kočka, která obíhá po zahradě, je proměněná čarodějnice.

20. EPIZODA
Čáryfuk založí magický oheň, aby do svého zvěrokruhu přivolal znamení vah. Kouzla však nevycházejí a Čáryfuk se vydává pro pomoc k Cedrikovi. Do domu přichází sochař Gobbling, který by rád vytvořil sochy Collingfordových. Čáryfuk si však myslí, že je to kouzelník, který chce Collingfordovy proměnit v kámen.

21. EPIZODA
Čáryfukův nejlepší přítel, žabák Touchwood, onemocní a nechce jíst a tak se ho kouzelník snaží vyléčit svými zaříkadly. Bez Touchwooda totiž Čáryfuk nemůže získat znamení štíra. Cedrik tedy Čáryfuka zavede k Oscarovi, odborníkovi na obojživelníky, který zjistí, že Touchwood patří mezi vymřelé druhy.

Velká Británie, 1970, 3x30 min
Režie:
Quentin Lawrence, David Lane
Hrají:
Geoffrey Bayldon, Elspet Gray, Hana Bělská

DVD film.kup-si.cz

Naposledy přidáno