filmy na DVD - dětské pohádky - animované - nejlepší české filmy a komedie i černobílé - dobrodružné historické akční rodinné a romantické filmy - kolekce filmů na DVD - eshop dvd.kup-si.cz

  • Amatéros peros DVD
    Amatéros peros DVD

Amatéros peros DVD aneb krátký humor

Kód zboží: pošetka

4 krátké filmy

  • Cena:69,00 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Amatéros peros DVD aneb krátký humor

Amatéros peros

aneb krátký humor

4 krátké filmy
 

1) Člověk nebo prase

Libeňský rocker Valjean je najat hudební skupinou XXL jako perkusivní hráč na dlouhozrnou rýži. Během vystoupení v prostoru cíle cyklistického závodu se však více než hudbě, věnuje konzumaci alkoholických nápojů.Trpělivost členů kapely přeteče při zpáteční cestě, kdy je Valjeanovo učinkování ukončeno navždy.

Režie, scénář: Pjeer van Eck Hrají: Jean, Pietro, Inci, Ivana Hájková, Ivan Straka, Pavel Šimčík a další
Délka: 9 min., Obraz: 4: 3 Rok výroby: 2004

2) Inge a Jorgen

Satirická hraná komedie popisující kontroverzní události na CzekTek párty nedaleko Tachova odehrávající se přímo uvnitř.

Cena za režii Mělnický Kryšpín 2006
1. cena na Fresh filmu Karlovy Vary 2006

Režie, scénář: Pjeer van Eck Hrají: Irene Oros, George Jirche
Délka: 15 min. Obraz: 16: 9 Rok výroby: 2005

3) Hra života

Anastázia Marmoládo odjíždí s malým synkem na zotavenou a její manžel Armando zůstává konečně po letech doma sám. Bizarní komedie přináší několik zcela nových pohledů skrz monitor do piroteskního světa computerových her. Snímek vznikl pro soutěž v časopisu Level, kde získal třetí místo a Filip Brouk v roli Ruperta Drahokoupila obdržel cenu za nejlepší herecký výkon.

Režie, scénář: Pjeer van Eck Hrají: Diego Brandsburg, Irena Oros, Michal Oros, Filip Brouk
Délka: 15 min. Obraz: 16: 9 Rok výroby: 2007
 

4) Piknik

Znepokojivá situace v oblasti populačního přírůstku obyvatelstva začíná ohrožovat ekonomický růst. Na jeden manželskýpár připadá jedna čtvrtina dítěte. Jednání zvláštní komise členských států Unie v Bruselu opět podpořilo další osazování people-procesorů do předčasně zemřelých nebo nevyléčitelně nemocných občanů do padesáti let věku. Tímto opatřením by se mělo docílit udržení trvalého ročního přírůstku HDP 7 %. Dobré výsledky s nasazením a životností people-robotů, mohou být předpokladem překlenutí napětí v oblasti důchodového pojištění. Zavádění people-robotů však přináší i své problémy. Stávka z minulého týdne ve francouzském Lyonu a vzpoura v mladoboleslavské Škodě, by měly být výstrahou všem, kteří vidí naší budoucnost pouze v nastavování současné populace elektronickými součástkami. Povolení první svatby homunkulů ve Velké Británii nevrhá na tamější úřady dobré světlo. V té době již v Londýně pracuje na 2 milióny oficiálních people-robotů...
V roce 2008 film získal 3. místo v soutěži Vysokovský kouhout a Brněnského AntiOskara za nejlepší umělecký dojem.

Režie a scénář: Pjeer van Eck Hrají: Dan Kotek, Irena Oros, Hanka Kostrhúnová, Vladimír Franče, Martin Procházka
Vyrobil: Blues film Délka: 16 min., 16: 9 Rok výroby: 2008

 

DVD film.kup-si.cz